Login
Get your free website from Spanglefish
This is a free Spanglefish 2 website.

 

                                                                                           

Korte vertèlsels.

Bij deze wil ik U laten genieten van de belevenissen van de mensen uit mijn vroegere omgeving in Eindhoven - Gestel. En dan met name van de mensen in de Palingstraat, waar ik ben geboren. Het is een straat die je nu niet veel zal tegenkomen.

Of zu as ik aalt zee: 't schònste straotje van hul de wìrreld: 't Pollingstraotje.

Lees en geniet van de belevenissen van al die mensen zoals:

Zoopoe, Kee en Harry, M'rie en Sjaak, Oome Toon de Schoenpees, Oome Nol en Tante Mien, Giel de Pin, de gebroeders Bùmkes, de femielie Vùggeltjes, Kuuleke Wip, Anna, d'n Dikke Botterham, Driek de Muis, Tòntje Welten, Sjaak van Tuyl, Zoopoe, Oome Janus, Piet Tròst, Nard van Pelt, Sien Boogers, Bakkertje van Bree, Laang Tinie Tol, Harry Bijnen, Klimmetieneke van Baokel, 't Zìws wèfke, Tinus van Dinter en natuurlijk Sjakkie Tournooi, Toon Vosters en al die andere..

Hennie.  

 

De niggende zaligheid.

by Unknown - 14:44 on 12 March 2011

Ja, het staat er echt!!! De niggende zaligheid.

U denkt misschien er zijn er toch maar Acht. Maar nee hoor. Er zijn negenzaligheden, althans voor mij. Vandaag een nieuw verhaal op de site; De nìggende zaligheid. Lees het verhaal maar gauw.

Ook dit verhaal verschijnt binnenkort op een cd van stichting; 't Brabants. De opname is al geweest in Middelrode bij Cor Swanenberg aan de keukentafel.

Hennie

Comment from Gerarda Grimes at 19:50 on 12 March 2011.
Hartelijk Bedankt. Echt leuk Ik woon al 45 jaar in Amerika. Dus dit is leuk om voor mij te lezen

Add your comment

Your Name


Your Email (only if you are happy to have it on the site)


Your Comment - no HTML or weblinks


Enter this number in the box below and click Send - why?Unfortunately we have to do this to prevent the system being swamped by automated spam

 
Please note that whenever you submit something which may be publicly shown on a website you should take care not to make any statements which could be considered defamatory to any person or organisation.
sitemap | cookie policy | privacy policy | accessibility statement