Login
Get your free website from Spanglefish

Entries Received

 

Class 5 32km (Pairs *)

Joy Savage / Rowberton Raindance*

Tony Griffin / Samsara Kabir*

Trish Griffin / Solomens Ikey*

Debbie Williams / Clinwil Charmaine*

Rachel Williams / Midnight Star*

Dr Doug Wilson / Aberllwyd Solstice Morn

Debra Colling / Ysta

Jan Prettejon / Astral Mystique

Roz Plail / Jasper P

Victoria Ham / River Gypsy*

 

Class 6 32km Nov (Pairs *)

Carol Sobucinska / Venus*

Janet Watts / Shargos

Jacky Glassonbury / Bonnie*

Michelle Williams / Kiyaras Prince*

Maxine Golledge / Aktor

Lesley Kennedy / HS Cicero

Valerie Jones / Flying Artist*

Freya Gallichan / Cotswolds Amirah

Angela Cron / Ieschia*

Graham Wright / Its Me Alfie

Anneka Southworth / Trigonometry

Stephanie Pitts / Puzzle (South Devon RC)

Paula Snell / Disney (South Devon RC)

Gill Amos / Dalcotes Radcliffe (South Devon RC)

Tracie Stone / Elvis (South Devon RC)

Victoria Pettit / Harryshotbanana (South Devon RC)

Oliver Blackwell / Belita (West Somerset Stars)

Stephen Blackwell / Spotless (West Somerset Stars)

Ann Farley / Salsola (West Somerset Stars)

Hope Mahlich / Luna (West Somerset Stars)

Annabelle Gregory / Fenny Field (West Somerset Stars)

Amanda Satchell / MHS Matata

Jim Phillips / Dearnebank Mido*

Tracy Moss / White Legacy

Sue Aland / Millend Spirit

Harry De Greeff / Peppen's Gold

Mark De Greeff / Perfect Sky

Emilia Douglass / Tiger Lily I (The Newquay Intrepid Team)   w/d

Tanya Southworth / AC Latifa Amirah (The Newquay Intrepid Team)

Kim Hicks / Brechfa Dansker (The Newquay Intrepid Team)

Nichola Hodge / Cwmtynant William (The Newquay Intrepid Team)

Sheila Penhaligon / Schmeichel (The Newquay Intrepid Team) 

 

Class 7 32km PR

Debbie Tinklin / Bai Radiant

Jane Perrett / Azaq Husan

Helen Newton / El Borann

Zoe Turner / Limmerick Dancer

Gordon Hutchings / Sekond Edition

Naomi Saunders / Foxhills Double Crown

Jade Saunders / Sheedy (Pony Club)

Jenny Brimecombe / Magriba   w/d

 

Class 8 25km PR

Tabitha Waldron / Irish Blue

Daisy Waldron / Toureen Bridge

Mary Bradshaw / Tip Top (Pony Club)

Diana Priestland / Bo

Alannah Priestland-Hearn / Bertie

Julie Hadwin / Jack

Rona Wald / Flynn

Rita Bull / Vlacq Aiwen

Victoria Queen / Arden's Blond Bombshell

Jaqui Pile / Jack

Dr Christine Nicol / Druimghigha Shimoni

 

Class 9 16km PR

Nicola Leach / Desert Sayble

Sheila Churchward / HS Florentino

Gail Thomas / Fair Deed Dash

Dee Sibley / Golden Gun Shadow

Jacinta Magee / Americano De Salvatella

Jacqueline Edwards / Razaar

Shirley Mudge / Miami Fair

Amy Dale / Harry

Janthea Newman / Aden Silver Moonlight

Ann Gresham / Whitehawk Moccasin

Cherie Walker / Botcha

Linda Invest / Gypsy

Lauren Naylor / Alwarshan

Lucy Morris / Jack

Susie Morris / Bonkers

 

Click for Map
sitemap | cookie policy | privacy policy | accessibility statement