Fievel 2014
De voorstellingen zitten er weer op, de toeschouwers hebben geweldig genoten van een leuke voorstelling met mooie muziek en een spannend verhaal.
Het ballet en de muziek zijn gebaseerd op het originele verhaal van Universal Studios door Steven Spielberg geschreven door Judy Freudberg en Tony Geiss . Muziek van James Horner en andere film muziek.
Het verhaal in het kort:
De voorstelling verteld het verhaal van de familie Mousekewitz, die in Rusland woont. Fievel de zoon van de familie, is niet bang voor de katten, totdat ze hun huis in brand steken.
Ze besluiten met zijn allen naar Amerika te verhuizen, want in Amerika zijn geen katten. Met zijn allen op de boot de grote oceaan over. Kijken of het echt waar is en ondertussen gebeuren er allerlei spannende avonturen met Fievel en zijn Familie.
En ja het loopt goed af!
Algehele regie, choreografie en muziekselectie door: Jacqueline Gielen