Login
Facebook
Get your free website from Spanglefish

Section One

Pairs - 17 EndsAll Games Commence at 6.30 pm

TiePrelim. RoundThursday 10th May

1 coatdyke                            v airdrie                     on west end

2 caldercraig                         v west end                 on coatdyke

3 gartcosh                            v chryston & dist.        on glengowan

4 DUNBETH PARK               v Coatbridge             on Greengairs

5 greengairs                          v glengowan              on whifflet

6 v on

7 v on

8 v on

Tie First Round Thursday 17th May

9 Coatdyke                   v Caldercraig                     on holytown

10 Gartcosh                  v DUNBETH PARK              on airdrie central

11 Greengairs               v airdrie central                 on coatbridge

12 calderbank               v springwells                     on coatbridge

13 glenmavis                v clarkston                        on dunbeth park

14 gartsherrie               v holytown                        on chryston & dist.

15 whifflet                    v victoria coatbridge          on airdrie

16 baillieston                v garrowhill                       on clarkston

Tie Second Round Thursday 24th May

17 Coatdyke               v DUNBETH                      on calderbank

18 winner of tie 11       v winner of tie 12               on baillieston

19 winner of tie 13       v winner of tie 14               on caldercraig

20 winner of tie 15       v winner of tie 16               on calderbank

Tie Third Round Thursday 31st May

21 winner of tie 17      v winner of tie 18                on gartsherrie

22 winner of tie 19      v winner of tie 20                on springwells

Tie District Final Tuesday 5th June

23 winner of tie 21     v winner of tie 22                 on victoria coatbridge

  

Winner of Tie 23to L.B.A Semi-Final.

 

Click for Map SSPC - Property in Scotland
site map | cookie policy | privacy policy | accessibility statement