Login
FacebookFlickrTwitterYoutube
Get your free website from Spanglefish
This is a free Spanglefish 2 website.
14 June 2008
nieuwsbericht Echo
Agenda
25 juni bestuursvergadering
28 juni laatste les, daarna zomervakantie

SPETTERENDE UITVOERING PETER PAN
Afgelopen zondag hebben we allemaal genoten van twee spetterende uitvoeringen van Peter Pan.
Uit de lovende woorden na afloop van het enthousiaste publiek bleek alles in deze voorstelling te kloppen. De prachtige muziek, de kleding, grime, choreografie maar bovenal de geweldige dansprestatie die jullie met zijn alle hebben neergezet. Een dikke pluim voor al onze ballerina´s en uiteraard voor juffrouw Jacqueline.
We willen iedereen die ons heeft geholpen om Peter Pan tot een succes te maken nogmaals hartelijk bedanken voor hun bijdrage!

AFSCHEID VAN ONZE VOORZITTER DRÉ BOVENS
Tevens hebben wij op deze dag afscheid genomen van onze voorzitter Dré Bovens. Het was een ontroerend afscheid waarbij hij nog éénmaal het stralende middelpunt was. Speciaal voor deze gelegenheid had zijn kleindochter Andra een bijzondere dans voor hem ingestudeerd en werden hem en zijn vrouw bloemen aangereikt door hun andere kleinkinderen. Tenslotte bracht Dorothé Cox onder begeleiding van Geert Keijsers het lied “what the world needs now” ten gehore. Al met al een waardig afscheid voor een waardige voorzitter…..

Heb je zin om op ballet te gaan en ben je 4 jaar of ouder, dan kun je je aanmelden bij Sonja van Rengs 077 – 398 8426.

Click for Map


het aantal pagina bezoeken sinds 1 mei 2006

Follow gielenballet on Twitter
volg me op twitter
sitemap | cookie policy | privacy policy | accessibility statement