Beste leerlingen,
De vakantie zit erop. Wij hopen dat jullie hebben genoten en goed zijn uitgerust voor het komende schooljaar. Ook onze balletschool begint weer enthousiast, vooral omdat het een heel bijzonder jaar wordt. Stichting Balletschool Horst is in 1976 opgericht en dus vieren we nu ons veertigjarig bestaan. Reden voor een feestje!
We vinden als bestuur dat het jubileumfeest in het teken van dans en beleving moet staan. Daarvoor hebben we op 2 oktober a.s. een speciaal programma in CC ’t Gasthôes georganiseerd. Eerder hebben we jullie gevraagd deze datum te reserveren en nu is het moment aangebroken om een tipje van de sluier op te lichten.
Er is een compleet middagprogramma georganiseerd met diverse activiteiten van 14.30 uur tot ca 18.00 uur. De inloop is vanaf 14.00 uur. Het programma start om 14.30 uur met een speciale voorstelling door Fabela-Rozo Theaterproducties. Na een korte pauze krijgt het een wel heel verrassend vervolg. Wat of hoe? Dat blijft een verrassing. Natuurlijk wordt er ook gezorgd voor eten en drinken.
Kortom: met een gevarieerd middagprogramma vieren wij de veertigste verjaardag van onze balletschool. Wij hopen dat jullie dit feestje met ons meevieren en het een onvergetelijke middag wordt. Als je bent verhinderd graag afmelden vóór 25 september a.s. via balletschoolhorst@gmail.com of op de afmeldlijst in de balletzaal.
Jij komt toch ook op 2 oktober?
Met vriendelijke groet,
Bestuur Stichting Balletschool Horst